• Polski - Polish
  • Angielski - English

Partners supporting

Start
Z ostatniej chwili

Plakaty - Zapowiedzi - Ogłoszenia

  • plakat prosty
  • koncert niepodległości

Aktualności z SONATY

Cykl koncertów symfonicznych na rzecz narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych w Polsce

There are no translations available.

grupa-PZU-100pxW latach 2000 - 2006 we współpracy z Centrum Onkologii w Warszawie i Polską Unia Onkologii dyrektor generalny Pan Jacek Łepecki opracował i zrealizował cykl charytatywnych koncertów symfonicznych na rzecz promocji narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych w Polsce.

Read more...

 

Koncert symfoniczny w Pałacu Prezydenckim - 1 września 2006 - swięta państwowego

There are no translations available.

herb-polskiNa zaproszenie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Pana Lecha Kaczyńskiego dnia 1 września 2006 r. odbył się Uroczysty Symfoniczny Koncert w Pałacu Prezydenckim w Warszawie z okazji obchodów Święta Państwowego Dnia Weterana. Specjalnymi Gośćmi byli przedstawiciele wszystkich organizacji weterańskich w Polsce, Minister Obrony Narodowej RP Radosław Sikorski, Szef Kancelarii Prezydenta RP Aleksander Szczygło i wielu innych znakomitych gości. Warszawska Orkiestra Symfoniczna SONATA im. Bogumiła Łepeckiego wykonała w opracowaniu symfonicznym swojego Patrona śp. Bogumiła Łepeckiego wiązankę pieśni legionowym (26 utworów) oraz wiązankę pieśni powstańczych (21 utworów). Aplauz publiczności trwał bardzo długo. Prezes - Dyrektor Generalny Orkiestry Jacek Łepecki - dziękując za owację dla Orkiestry przekazał wszystkim zebranym  weteranom słowa uznania i wielkiego podziekowania za to wszystko, co uczynili i czynią do dziś dla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej.

Read more...

 

4 koncerty symfoniczne w jednostkach Wojska Polskiego

There are no translations available.

orzel mon mNa zaproszenie Komendanta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, płk. dypl. Jerzego Stwory, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Kościele Garnizonowym pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Zegrzu. Na zaproszenie dowódcy 9 Pułku Dowodzenia Wojsk Lądowych, płk. Zbigniewa Ciechanowskiego, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Radzymińskim Ośrodku Kultury. Na zaproszenie dowódcy 1 Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki, ppłk. Zenona Piskorowskiego, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Klubie Kościuszkowca w Wesołej. Na zaproszenie dowódcy 2 Mazowieckiej Brygady Saperów, ppłk. Andrzeja Rosy, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Klubie Garnizonowym w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin).

Wszystkie koncerty były realizowane w ramach autorskiego programu Dyrektora Generalnego Orkiestry, Jacka Łepeckiego, Kultura i Dziedzictwo w nauczaniu Jego Świątobliwości Ojca Świętego Jana Pawła II – Patriotyzm Jutra.

Read more...

 

Koncert Symfoniczny dedykowany Janowi Pawłowi II i żołnierzom spod Monte Cassino - 21 maja 2006 r.

There are no translations available.

orzel mon mWarszawska Orkiestra Symfoniczna SONATA wystąpiła 21 maja w Katedrze Polowej z koncertem upamiętniającym 86. rocznicę urodzin Jana Pawła II i 62. rocznicę bitwy pod Monte Cassino. Honorowy patronat nad koncertem objął Prezes Rady Ministrów premier Kazimierz Marcinkiewicz, który wystosował do uczestników koncertu przesłanie. Tego wieczoru publiczność miała okazję wysłuchać i poloneza Chopina i Mazura ze Strasznego Dworu, nie zabrakło też pięknie zaaranżowanych i tak lubianych melodii żołnierskich.

Read more...

 

Uroczysty Koncert w Katedrze Polowej Wojska Polskiego - 26.03.2006

There are no translations available.

Warszawska Orkiestra Symfoniczna „SONATA” im. Bogumiła Łepeckiego serdecznie zaprasza na uroczysty koncert w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie w 260-tą rocznicę urodzin gen. Tadeusza Kościuszki i 230-ta rocznicę utworzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej pod honorowym Patronatem Ks. gen. Dyw. Dr Tadeusza Płoskiego Biskupa Polowego Wojska Polskiego. Koncert na orkiestrę symfoniczną i fortepian Fryderyka Chopina f-moll op. 21 pod dyrekcją Stanisława Winiarczyka. Zdjęcia z koncertu w naszej FOTOGALERII.

Read more...

 

Koncert symfoniczny podczas uroczystej Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, Zabrze 2006

There are no translations available.

100px rig w katowicachNa zaproszenie Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, pana Tadeusza Donocika, Warszawska Orkiestra Symfoniczna SONATA im. Bogumiła Łepeckiego wykonała podczas uroczystej Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu 21 stycznia 2006 r. dwa koncerty Fryderyka Chopina z jedną z najwybitniejszych pianistek na świecie Diną Joffę – laureatką II Nagrody na Konkursie Fryderyka Chopina w Warszawie z 1985 r., która przegrała I nagrodę Konkursu (dwoma punktami) z samym Krystianem Zimermanem. Fotorelacja w naszej Fotogalerii wraz z relacją pisemną i multimedialną  z koncertu.

Read more...

 

Page 15 of 17

Media Partners

Świat Elit

Baron Media

Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy

Kurier365.pl

Plus Biznesu

Businessman Institute

Gość Niedzielny

Niedziela

Warsaw Voice

Businessman.pl

Polska The Times

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach? Zamów newsletter.

Logowanie OrkiestryListen to us ...