• Polski - Polish
  • Angielski - English

Partners supporting

Start
Z ostatniej chwili

Plakaty - Zapowiedzi - Ogłoszenia

  • plakat prosty
  • koncert niepodległości

Aktualności z SONATY

4 koncerty symfoniczne w jednostkach Wojska Polskiego

There are no translations available.

orzel mon mNa zaproszenie Komendanta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, płk. dypl. Jerzego Stwory, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Kościele Garnizonowym pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Zegrzu. Na zaproszenie dowódcy 9 Pułku Dowodzenia Wojsk Lądowych, płk. Zbigniewa Ciechanowskiego, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Radzymińskim Ośrodku Kultury. Na zaproszenie dowódcy 1 Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki, ppłk. Zenona Piskorowskiego, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Klubie Kościuszkowca w Wesołej. Na zaproszenie dowódcy 2 Mazowieckiej Brygady Saperów, ppłk. Andrzeja Rosy, został zrealizowany Uroczysty Koncert Symfoniczny w Klubie Garnizonowym w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin).

Wszystkie koncerty były realizowane w ramach autorskiego programu Dyrektora Generalnego Orkiestry, Jacka Łepeckiego, Kultura i Dziedzictwo w nauczaniu Jego Świątobliwości Ojca Świętego Jana Pawła II – Patriotyzm Jutra.

Read more...

 

Koncert Symfoniczny dedykowany Janowi Pawłowi II i żołnierzom spod Monte Cassino - 21 maja 2006 r.

There are no translations available.

orzel mon mWarszawska Orkiestra Symfoniczna SONATA wystąpiła 21 maja w Katedrze Polowej z koncertem upamiętniającym 86. rocznicę urodzin Jana Pawła II i 62. rocznicę bitwy pod Monte Cassino. Honorowy patronat nad koncertem objął Prezes Rady Ministrów premier Kazimierz Marcinkiewicz, który wystosował do uczestników koncertu przesłanie. Tego wieczoru publiczność miała okazję wysłuchać i poloneza Chopina i Mazura ze Strasznego Dworu, nie zabrakło też pięknie zaaranżowanych i tak lubianych melodii żołnierskich.

Read more...

 

Uroczysty Koncert w Katedrze Polowej Wojska Polskiego - 26.03.2006

There are no translations available.

Warszawska Orkiestra Symfoniczna „SONATA” im. Bogumiła Łepeckiego serdecznie zaprasza na uroczysty koncert w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie w 260-tą rocznicę urodzin gen. Tadeusza Kościuszki i 230-ta rocznicę utworzenia Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej pod honorowym Patronatem Ks. gen. Dyw. Dr Tadeusza Płoskiego Biskupa Polowego Wojska Polskiego. Koncert na orkiestrę symfoniczną i fortepian Fryderyka Chopina f-moll op. 21 pod dyrekcją Stanisława Winiarczyka. Zdjęcia z koncertu w naszej FOTOGALERII.

Read more...

 

Koncert symfoniczny podczas uroczystej Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, Zabrze 2006

There are no translations available.

100px rig w katowicachNa zaproszenie Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, pana Tadeusza Donocika, Warszawska Orkiestra Symfoniczna SONATA im. Bogumiła Łepeckiego wykonała podczas uroczystej Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu 21 stycznia 2006 r. dwa koncerty Fryderyka Chopina z jedną z najwybitniejszych pianistek na świecie Diną Joffę – laureatką II Nagrody na Konkursie Fryderyka Chopina w Warszawie z 1985 r., która przegrała I nagrodę Konkursu (dwoma punktami) z samym Krystianem Zimermanem. Fotorelacja w naszej Fotogalerii wraz z relacją pisemną i multimedialną  z koncertu.

Read more...

 

Nadzwyczajny Koncert Oratoryjny w hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II

There are no translations available.

Na zaproszenie Telewizji Polskiej S.A Warszawska Orkiestra Symfoniczna Sonata im.Bogumiła Łepeckiego wykonała w Kościele Św. Anny w Warszawie ORATORIUM Josepha Haydna „Siedem ostatnich słów Zbawiciela na Krzyżu”. Koncert ten był emitowany na żywo w tym dniu przez Telewizje Polską i TV Polonia. Płyta DVD z nadzwyczajnego koncertu wydanego z Telewizją Polską – limitowanej edycji – wydanej za zgodą Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II jaki złożyła w dniu ceremonii żałobnej w Kościele Św. Anny w Warszawie o godz. 7 rano na 2 godziny przed centralna ceremonią z Watykanu, jako jedyna Orkiestra w Polsce w tym dniu. Przeczytaj więcej o płycie DVD - TUTAJ.

Read more...

 

Warszawski Koncert Symfoniczny Walców Wiedeńskich - Warszawa 2004

There are no translations available.

herb-warszawyNa zaproszenie Prezesa Zarządu Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Pana Lecha Isakiewicza 6 grudnia 2004 r. w Sali Warszawskiej odbył się Warszawski Koncert Symfoniczny Walców Wiedeńskich. Koncert, który był transmitowany przez Program 3 Telewizji Polskiej można było obejrzeć także na telebimie zainstalowanym przed lodowiskiem, specjalnie przygotowanym przez władze m.st. Warszawy dla mieszkańców miasta.

Read more...

 

Page 15 of 16

Media Partners

Świat Elit

Baron Media

Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy

Kurier365.pl

Plus Biznesu

Businessman Institute

Gość Niedzielny

Niedziela

Warsaw Voice

Businessman.pl

Polska The Times

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach? Zamów newsletter.

Logowanie OrkiestryListen to us ...