• Polski - Polish
  • Angielski - English

Partnerzy wspierający

StartOrkiestra

Skład orkiestry

Warszawska Orkiestra Symfoniczna
„SONATA”
im. Bogumiła Łepeckiego

Rok założenia 1984

 

Dyrektor Generalny i Programowy – Jacek Łepecki
Dyrygent – Stanisław Winiarczyk
Dyrygent Honorowy – Jerzy Maksymiuk

I skrzypce

  1. Anetta Owczynnikow–Koncertmistrz
  2. Filip Szymaniak
  3. Małgorzata Całka
  4. Anna Kowynia
  5. Ewa Wosiura
  6. Anna Góral-Tomaszewska
  7. Brygida Wierzbicka
  8. Aleksandra Kwiatkowska
  9. Ewelina Kosińska
  10. Monika Sieracka-Salas

Wiolonczele

  1. Małgorzata Duź - Koncertmistrz
  2. Edyta Mańczak - Zastępca Koncertmistrza
  3. Małgorzata Sroczyńska
  4. Jakub Pożyczka
  5. Michał Zieliński
  6. Małgorzata Wójcicka
  7. Katarzyna Kaczyńska
  8. Kamila Piątkowska
  9. Kinga Piotrowska

Trąbki

  1. Tomasz Marczak
  2. Miłosz Boguszewski
  3. Mateusz Tomaszewski
  4. Marcin Zarzycki

Puzony

  1. Piotr Paluch
  2. Ewa Harasimiuk
  3. Karol Jasłowski
  4. Jakub Gumiński
II skrzypce
  1. Ireneusz Izdebski
  2. Lidia Treszczotka
  3. Aleksandra Guja
  4. Anna Myszkowska
  5. Magdalena Skwierczyńska
  6. Magdalena Piotrowska
  7. Zuzanna Marczak
  8. Olga Owczynnikow
  9. Aleksandra Zawistowska
  10. Agnieszka Mirecka
  11. Ludmiła Piestrak
  12. Sandra Mrozowska

Kontrabasy

  1. Andrzej Owczynnikow
  2. Łukasz Owczynnikow
  3. Łukasz Kłusek
  4. Krzysztof Sokołowski
  5. Mateusz Wożniak

Flety

  1. Margarita Fomichewa
  2. Joanna Tic-Ramos
  3. Daria Falkiewicz

Waltornia

  1. Krzysztof Pstrzoch
  2. Marek Filipczak
  3. Konrad Markowski
  4. Anna Baran
  5. Antoni Chłopeniuk
  6. Patrycja Kurowska
  7. Fryderyk Bodzianowski

Tuba

  1. Mateusz Zieliński
  2. vacat

Instrumenty Perkusyjne

  1. Karol Krasiński

Altówki

  1. Joanna Regner-Janiszewska
  2. Justyna Janiszewska
  3. Mikołaj Szkaradkiewicz
  4. Joanna Łaczmańska
  5. Justyna Kostrzoń
  6. Małgorzata Błaszczyk
  7. Paweł Czarny
  8. Marek Chojnacki
  9. Natalia Reichert
  10. Justyna Górska
  11. Adrianna Anna Działak
  12. Dominika Majerska
  13. Aleksandra Łuczak

Oboje

  1. Agnieszka Mazur
  2. Małgorzata Witarowska
  3. Urszula Kowalczyk
  4. Marta Trzcionkowska

Klarnety

  1. Anna Łukawska
  2. Marta Gołębiewska
  3. Janusz Żukowski
  4. Piotr Zawadzki
  5. Bartłomiej Słojewski

Fagoty

  1. Piotr Kosiński
  2. Marta Kobuszewska
  3. Szymon Michalik

Kotły

  1. Paweł Maruszak
  2. Gniewomir Tomczyk
     

Piotr Kosiński – I inspektor Orkiestry
Jacek Łepecki Junior – Bibliotekarz
Tomasz Sowiński – obsługa techniczna Orkiestry

 

Partnerzy medialni

MEGRAF

Świat Elit

Baron Media

Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy

Kurier365.pl

Plus Biznesu

Businessman Institute

Gość Niedzielny

Niedziela

Warsaw Voice

Businessman.pl

Polska The Times

MulitiPrint.pl

Polska Zbrojna

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach? Zamów newsletter.

Logowanie Orkiestry