Portal informacyjny Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej im. Bogumiła Łepeckiego
NADZWYCZAJNY KONCERT SYMFONICZNY W hołdzie Wincentemu Witosowi Premierowi Rzeczypospolitej Polskiej - Polacy 2026r.

Adam Struzik
Marszałek Województwa Mazowieckiego
Prof. Piotr Kosiak
Dyrektor Instytutu im.Wincentego Witosa
Serdecznie zapraszają na
NADZWYCZAJNY KONCERT SYMFONICZNY
W hołdzie
Wincentemu Witosowi
Premierowi Rzeczypospolitej Polskiej - Polacy 2026r.
Warszawska Orkiestra Symfoniczna „SONATA” im.Bogumiła Łepeckiego
pod dyrekcją Bogdana Olędzkiego wykona :
Symfonię e-moll op.7 – „ Odrodzenie” – Mieczysława Karłowicza ,
Która opowiada o odrodzeniu duszy człowieka – Polskiej Duszy.
16 Maja 2026r. godz.18.00
Studio Koncertowe S1 PR im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie
Premiera rejestracji w jakości 4K - telewizyjno-radiowego z tego koncertu odbędzie się
15 czerwca 2026 roku na platformie YouTube Fundacji Orkiestry.
Partnerzy Koncertu



Partnerzy Medialni

PROMOTOR
![]()
Warszawska Orkiestra Symfoniczna „SONATA" im. Bogumiła Łepeckiego












